zuga tööd ja etendused

2013

"Zuga teab tõde" Helen Reitsnik, Tiina Mölder, Jarmo Karing, Kalle Tikas, Karl Saks

juunis festivalil Baltic Bubble Klaipedas

25.04 Tartu Uues Teatris (Lai 37, Tartu)

26.04 TÜ VKA mustas saalis (Posti 2, Viljandi)

9.04, 10.04 Kanuti Gildi SAALis

26.02, 28.02, 1.03, 2.03, 9.04, 10.04 Kanuti Gildi SAALis

VÕLUVÄRK” Helen Reitsnik, Kärt Tõnisson, Tiina Mölder, Triin Lilleorg

12.04 Iloni Imedemaal Haapsalu festivalil Uus tants lasteprogrammis

20.03 Kallikalli lasteaias, Tallinn

2012

"Zuga teab tõde" Helen Reitsnik, Kaja Kann, Tiina Mölder, Jarmo Karing, Kalle Tikas, Karl Saks

30.10 showing Kanuti Gildi SAALis

10.02 showing Kanuti Gildi SAALis

VÕLUVÄRK” Helen Reitsnik, Kärt Tõnisson, Tiina Mölder, Triin Lilleorg

19.10 "Rakvere Teater esitleb" Rakvere Teatri väike saal

08.09 Draama festival Athena keskuse pööningusaalis, Tartu

02.09 Uue Maailma Tänavafestivalil

30.04 lasteaias Väike Päike

12.04 RAM Veskimöldre Lasteaed, Tallinn

“Kohe näha et vanad sõbrad” Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Kaja Kann, Jarmo Karing, Kalle Tikas.

6.05 Saksamaal Dresdenis szene Baltikum festivalil

http://www.societaetstheater.de/Festivals/szeneBALTIKUM.html

“Metsaga vastamisi” Helen Reitsnik, Tiina Mölder

17.,18.05 "Metsaga vastamisi" Santa Cruzis Californias

“Zuga zuug zuh-zuh-zuh” Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Triin Lilleorg, Kärt Tõnisson

19.01 Kallikalli lasteaias, Tallinn

2011

“Kohe näha et vanad sõbrad” Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Kaja Kann, Jarmo Karing, Kalle Tikas.

17.01. TÜ VKA must saal, Viljandi

19., 20.01. Kanuti Gildi SAALis

8., 9.04. Festivalil UUS TANTS, Haapsalu Kultuurikeskuses

22.08. AugustiTantsuFestivalil, Tallinn

7., 8.09 Festivali DRAAMA 2011 põhiprogrammis Tartus, Genialistide Klubis

22.11. Võru kultuurimajas Kannel

23.11 “Rakvere Teater esitleb” programmis, Rakveres

17.12. IGAUNU BALZAMS II festival, Gertrudes iealas teatris, Riia

VÕLUVÄRK” - esietendus 8. oktoobril kell 11 Kanuti Gildi SAALis

tantsuetendus 4 - 7aastastele lastele. Helen Reitsnik, Kärt Tõnisson, Tiina Mölder, Triin Lilleorg

8., 15., 22., 29.10 Kanuti Gildi Stuudios, Tallinn

12.11 Novembri tantsufestival, Pärnu kunstide maja ärklisaal, Pärnu

29.11 Viljandi huvikool

3., 6., 7., 10.12 Kanuti Gildi Stuudios, Tallinn

8.12 Viljandi Huvikoolis, Viljandi

11.12 Tatu Uues Teatris, Tartu

2010

“Kohe näha et vanad sõbrad” Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Kaja Kann, Jarmo Karing, Kalle Tikas.

15.,16.,17. nov. 2010 Kanuti Gildi SAALis.

“Zuga zuug zuh-zuh-zuh” Etendus väikestele lastele. Tants ja mäng: Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Triin Lilleorg, Kärt Tõnisson

06., 13., 20., 03 Kanuti Gildi Stuudio, Tallinn

12.03 Teatri Kodu, Tartu

13.03 Kanuti Gildi Stuudio, Tallinn

31.05 NB Festival 2011, Teater NO99 kohvik, Tallinn

09.05 festival UUS TANTS 10, Iloni Imedemaa, Haapsalu

12.05 Maarja Kool, Tartu

31.05 Kultuurikeskus Kaja, Tallinn

05., 06.08 Draama festival, Teatri Kodu, Tartu

06., 13., 20.11 Kanuti Gildi Stuudios

2009

“Zuga zuug zuh-zuh-zuh” Etendus väikestele lastele

Tants ja mäng: Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Triin Lilleorg, Kärt Tõnisson

10., 17., 24., 31.10 Kanuti Gildi Stuudios

10.11 Kanuti Gildi Stuudios, Tallinn

11.11 Männimäe lasteaed, Viljandi

11.11 Huvikeskus, Viljandi

28.11 SAAL[ätt]Tartu, Tartu

2008

ZUGA IDA VIRUMAA NOORTEPROJEKT ZUGA ja Ida-Virumaa noorte koostöös valminud etendused

16.06 Iisakul perfunks Ostukeskuse ees ja sees.

12. 08 13.00 ja 15.00 Narvas uue purskkaevu juures kultuurimaja "Rugodiv" kõrval,

29. 08 15.00 Avinurme bussipeatuses,

6. 09 21.00 ja 7. septembril kell 15.00 Jõhvi keskväljakul, Jõhvi

22. 09 10.00, 11.00, 12.00 Aseris Kesktänav 12 majas, Aseri

17.11 Pärnu teatris ENDLA Projekti presentatsioon NB! Festivalil, Pärnus

19.12 Kanuti Gildi SAALIS projekti presentatsioon etenduse vormis, Tallinn

“Mõte Aadamast ei olnudki nii” Lavastus Jarmo Karing. Esitus Christian Veske

“ZUGA – lastekas” esietendus 14.11.2004.Lavastus-tants-idee; Tiina Mölder, Kaja Kann, Helen Reitsnik, Mairika Plakso

06.04 Stutgardis, Saksamaa

29.03 Karlsruhe uue meedia keskus, Saksamaa

13., 14., 26., 29.02 Kanuti Gildi SAALis, Tallinn

2007

“There are Laika dogs living in Estonia” esietendus 12.aprill 2005 Kortrijk

Lavastus ja esitus Kaja Kann, originaal muusika Kalle Tikas

11.04 2007 Viljandi Black Box

17.05 2007 Leeds / Yourshire Dance festival / Inglismaa

“ZUGA – lastekas” esietendus 14.11.2004.Lavastus-tants-idee; Tiina Mölder, Kaja Kann, Helen Reitsnik, Mairika Plakso

20., 21. 11 Genialistide klubi, Tartu

2006

„Naine ja Hunt“ esietendus 26.veebruar 2006.

Idee: Tiina Mölder, Kaja Kann, Bush Hartshorn

26., 27., 28.02 Kanuti Gildi SAAL, Tallinn

2.03 Viljandi Kultuuriakadeemia Black Box, Viljandi

17.05 2007 festival “uus tants” / Tallinn

30.05 Iguanas Balsams /Riia/Läti

6.09 Eestri omatatri festival DRAAMA Vanemuine, Tartu

“There are Laika dogs living in Estonia” esietendus 12.aprill 2005 Kortrijk

Lavastus ja esitus Kaja Kann, originaal muusika Kalle Tikas

10.,11.05 2006 Imagetanz Viin/Austra

29.05 Iguanas Balsams Riia/Läti

13.08 AugustiTantsu Festival / Tallinn

“3006- must. Osa 2” Lavstus Jarmo Karing Tants Raido Mägi.

Koostöö “Hortus Musicusega”

24.märts kell 23:00 Katariina Kirik / HORTUS MUSICUS & united dancers of ZUGA

Esiettekanded Andres Mustoneni juhatamisel:

Galina Grigorjeva (b. 1962) – "White prelude (Imitating monsieur Couperin)"

Timo Steiner (b. 1976) – "Hymn"

Tatjana Kozlova (b. 1977) – "Moving nowhere"

Erkki-Sven Tüür (b. 1959) – "Psalmody"

“ZUGA – lastekas” esietendus 14.11.2004.Lavastus-tants-idee; Tiina Mölder, Kaja Kann, Helen Reitsnik, Mairika Plakso

16.05 Laste ja noorte teatri festival DRAAMAKE, Tallinn

23.01 Kanuti Gildi STUUDIO, Tallinn

2005

“There are Laika dogs living in Estonia” esietendus 12.aprill 2005 Kortrijk

Lavastus ja esitus Kaja Kann, originaal muusika Kalle Tikas

  1. ja 13.04 festival ATTAC / Kortrijk / Belgija.
  2. 19.08 Kultuuritehase festival, Tallinn

17. 18.11. Kanuti Gildi SAAL, Tallinn

“Näoga maa poole” Soolo Tiina Mölder

“Väikesed asjad” Soolo Mairika Plakso

ZUGA “Müüt ja tegelikus”

Erinevates soolodest moodustaud etendus. Mairika Plakso, Tiina Mölder, Kaja Kann.

5. 7. 8. 11. mail Kanuti Gildi SAALis, Tallinn

15. ja 16.04 SPRINGDANCE / Utrecht

11.05 Kanuti Gildi SAAL / ZUGA SPETSIAAL

12.05 Kanuti Gildi SAAL / ZUGA SPETSIAAL

13.14.08 Kanuti Gildi SAAL, Tallinn

“ZUGA – lastekas” esietendus 14.11.2004.Lavastus-tants-idee; Tiina Mölder, Kaja Kann, Helen Reitsnik, Mairika Plakso

4. 11. 18.12. Kanuti Gildi STUUDIO, Tallinn

11.06 Nürnberg, Saksamaa

26.05. Pirita lasteaed NABA, Tallinn

29.01. Noorte Huvikeskus, Viljandi

2004

“ZUGA – lastekas” esietendus 14.11.2004.Lavastus-tants-idee; Tiina Mölder, Kaja Kann, Helen Reitsnik, Mairika Plakso

Kanuti Gildi STUUDIO 19.12.2004.

Kanuti Gildi STUUDIO 12.12.2004.

Kanuti Gildi STUUDIO 5.12.2004.

Kanuti Gildi STUUDIO 28.11.2004.

Kanuti Gildi STUUDIO 21.11.2004.

Kanuti Gildi STUUDIO 14.11.2004.

“ZUGA teeb suure linna” esietendub 1. märtsil 2004 lavastus: Kaja Kann

Nürnberg/Saksamaa 12.juuni 2005.

„Endla“ KÜÜNis (Pärnu) – 30. jaan. 2005

„Ugala“ väikeses saalis (Viljandi) – 28. jaan 2005

Tanzfestival Megaherz, Pumpenhaus, Münster /Saksamaa - 12.09. 2004

TANZtheater INTERNATIONAL, Braunschweig /Saksmaa - 10.09. 2004

Kanuti Gildi SAAL festival “dance@tack” 23.10. - 2004

Kanuti Gildi SAAL – 13., 14., 15. mail 2004

festivalil “UUS TANTS” Kanuti Gildi SAAL– 26. märtsil 2004

Kanuti Gildi SAAL (Tallinn, Estonia) – 1., 7., 8., 9., 10., 11. märtsil 2004

Kanuti Gildi SAAL (Tallinn) – 9., 10., 11. veebr. 2005

2003

loeng-etendus “Sissejuhatus moderntantsu” esietendus 2003. a. Haljalas. Lavastus ja esitus: Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Kaja Kann

Haljala Kultuurikeskus – 2003

Tallinna Rahvusvaheline Kool – 2003

Astangu Rehabiliteerimise Keskus – 2003

Ristiku Põhikool (2 etendust) – oktoober 2003

Tallinna Reaalkool (2 etendust) – jaanuar 2004

Muuga kool – veebruar 2004

Laiuse kool – veebruar 2004

Alu kool – veebruar 2004

Kalamaja Põhikool – veebruar 2004

Jõhvi Gümnaasium – veebruar 2004

Toila kool – veebruar 2004

Tabasalu kool 2004

Paldiski kool 2004

Palade kool 2004

Emmaste põhikool 2004

Kärdla kool 2004

Käina kool 2004

Simuna põhikool 2004

Rakvre algkool 2004

Keila Algkool 2004

Lihula Gümnaasium 2004

Libatse algkool 2004

Kaelase kool 2004

Are kool 2004

Tõstamaa keskkool 2004

“Maja Jaama uulitsas” esietendus Tartu Teatrilaboris detsembris 2002.

lavastus: Tiina Mölder

Tartu Teatrilaboris (Tartu) – 8 etendust detsembris 2002

Von Krahli Teatris (Tallinn) – 4 etendust juunis 2003

festivalil “DRAAMA” Tartu Teatrilaboris (Tartu) – septembris 2003

2002

“Walking home solo” esietendus 26. märtsil 2002

lavastus ja esitus: Kaja Kann, Tiina Mölder, Jarmo Karing

Kanuti Gildi SAALis (Tallinn) – 3 etendust aprillis 2002

Kanuti Gildi SAALis – 3 etendust mais 2002

Rakvere Teatri Black Boxis (Rakvere) – 2002

Tartu Teatrilaboris (Tartu, Estonia) – mai 2002

festivalil “UUS TANTS” Kanuti Gildi SAALis – märts 2003

festivalil “NOOR TANTS” (Viljandi) – mai 2003

Kuressaare Linnateatris (Kuressaare) – märts 2003

Haapsalu Kultuurikeskuses (Haapsalu) – märts 2003

festivalil “Central Station” Sushi Teatris (San Diego, USA) – detsember 03

festivalil “Central Station” Dance Space Project (New York, USA) – detsember

festivalil “SPRINGDANCE” (Utrecht, Holland) – 13. aprillil 2004

festivalil “LONKS” (Haapsalu) – 23. aprillil 2004

festivalil “Group Dynamics” (Zagreb, Horvaatia) – 6. mail 2004

festival Baltoscandal (Rakvere) - 18. juunil 2004

Junge Hunde, Yorkshire Dance (Leeds, Inglismaa) - 29. okt. 2004

Tartu Teatrilaboris (Tartu) – 8 etendust detsembris 2002

Von Krahli Teatris (Tallinn) – 4 etendust juunis 2003

Festivalil “DRAAMA” Tartu Teatrilaboris (Tartu)–sept. 2003

Tartu Teatrilaboris (Tartu) – 8 etendust kevadel 2001

Von Krahli Teatris (Tallinn) – 2001

2001

"1973 ehk võrrand kolme muutuja ja ühe puudujaga"

esietendus 1. aprillil 2001 Mustpeade Maja pööningul Tallinnas.

lavastus: Tiina Mölder

Mustpeade Majas (Tallinn) – 6 etendust aprillis 2001

Tartu Teatrilaboris (Tartu) – 2001

festivalil “Open Look 200” (St. Petersburg, Venemaa) – juuli, 2001

Stuudiotantsu festivalil (Pärnu) – suvi 2001

Festivalil “Evolutsioon `02” (Tallinn) – 2002

"1=3"

esietendus märtsis 2001 Tartu Teatrilaboris.

lavastus: Jarmo Karing

Tartu Teatrilaboris (Tartu) – 8 etendust kevadel 2001

Von Krahli Teatris (Tallinn) – 2001

2000

"Open"

lavastus: Jarmo Karing

PBP-l Von Krahli Teatris (Tallinn) – 2000

festivalil “Uus tants 4” (Tallinn) - 2000

Tudengipäevad (Tartu) – 2000

festivalil “Manöver” (Leipzig, Saksamaa) – 2001

festivalil “Evolutsioon `02” (Tallinn) – 2002

Kanuti Gildi SAALis (Tallinn) – November 2003

festivalil “Central Station” Sushi Teatris (San Diego, USA) – detsember 2003

festivalil “Central Station” Dance Space Project (New York, USA) – detsember 2003

"Lill" (2000) (kohaspetsiifiline etendus)

lavastus: Jarmo Karing

Šnelli pargis (Tallinn) – 2000

festivalil “Noor tants” Ugala pargis (Viljandi)

"D&B" grupitöö (klubides esitamiseks)

“MUTANT DISCOl” Von Krahli Teatris (Tallinn) – 2000

1999

"Käijad" grupitöö (kohaspetsiifiline etendus)

Balti-Jaamas (Tallinn) – 1999

Raekoja platsil – Tallinna Vanalinna Päevadel – 1999 & 2000

Gdanski trammides ja sildadel – festivalil “Baltic Dance University” (Gdansk, Poola) – august, 1999

Jekaterinburgi Noorsooteatri fuajees – festivalil “Tanzplantaziya” (Jekaterinburg, Venemaa) – detsember, 1999

KOOLITANTSu lõpetamisel Tallinna Draamateatris (Tallinn) – 2000

Tartu tänavatel – TARZAN festivalil (Tartu) – 2000

Tänavatel, parkides ja sildadel EXPOl 2000 (Hannover, Saksamaa) – 9 etendust septembris 2000

Malmö tänavatel – SALTO! festivalil (Malmö, Rootsi) – oktoober, 2000

Stockholmi tänavatel (Stockholm, Rootsi) – oktoober, 2000

Eesti Kultuurkapitali aastaauhindade jagamise tseremoonial (Tallinn) – 2001

Day of the … (Tartu) – mai, 2003

"Linamäng" lavastus: Tiina Mölder

festivalil “Uus tants 3” Von Krahli Teatris (Tallinn) – 1999

festivalil “Dionysia” Tartu Lasteteatris (Tartu) – mai, 1999

festivalil “Baltic Dance University” (Gdansk, Poola) – august, 1999

festivalil “Eurodanse” (Iasi, Rumeenia) – oktoober, 1999

festivalil “Evolutsioon'00” (Tallinn) – 2000

Viljandi Kultuurikolledži black boxis (Viljandi) – 2000

festivalil “Valge daam” (Haapsalu) – 2000

SALTO! festivalil (Malmö, Rootsi) – 2000

1998

"X-Generation" (1998)

lavastus: Jarmo Karing

PBP-l Von Krahli Teatris (Tallinn) – detsember, 1998

festivalil “Uus tants 3” Von Krahli Teatris (Tallinn) – 1999

festivalil “Dionysia” Tartu Lasteteatris (Tartu) – mai, 1999

festivalil “New Baltic Dance” (Vilnius, Leedu) – 1999

festivalil “Baltic Dance University” (Gdansk, Poola) – august, 1999

festivalil “Eurodanse” (Iasi, Rumeenia) – oktoober, 1999

festivalil “Tanzplantaziya” (Jekaterinburg, Venemaa) – detsember, 1999

festivalil “Evolutsioon'00” (Tallinn) – 2000

Viljandi Kultuurikolledži black boxis (Viljandi) – 2000

festivalil “Valge daam” (Haapsalu) – 2000

SALTO! festivalil (Malmö, Rootsi) – 2000