zuga liikumispausid

Zuga liikumispausid on 5-10 minuti pikkused helijuhendid, mis mõeldud istuva töö- või koolipäeva vahepaladeks. Liikumispausid pakuvad liikumispiirangute tingimustes võimalust püsti tõusmiseks ja enda sirutamiseks nii neile, kes kodudes arvuti taga istumas, kui õpilastele koolitundide vahele. Samuti sobivad need imehästi kasutamiseks kas füüsikaloengu viimasteks minutiteks või ka päev läbi kestvate veebikonverentside turgutavaks vahepalaks.

Liikumispausid sobivad nii meestele kui naistele, nii lastele kui noortele, nii tipp- ja harrastussportlastele, ehk kõigile, kes soovivad end liigutada ning seeläbi tervena hoida.

Nende ülesehituses on rakendatud inimese funktsionaalset loomuomast liikumist pakkudes tavapäraste kükkide ja hüpete asemel loomingulisemat lähenemist liikumiseks ja ärgitades keha kõiki meeli andes niiviisi energiat järgnevateks töötundideks.

https://stl.ee/tootuba/liikumispausid/

Liikumispausid sobivad igas vanuses huvilisele.

Pikkus: 5-10 minutit

Liikumispausid on kõigile tasuta kasutamiseks. Hetkel on pakkuda viis erinevat liikumispausi.

Uute liikumispauside tekkeks saab annetada endale sobiva summa annetuskeskkonda ja 350eur täitumisel saame välja töötada uued versioonid. Võimaluse toetada uusi liikumispause leiad Fientast.