zuga tööd ja etendused

2013
"Zuga teab tõde" Helen Reitsnik, Tiina Mölder, Jarmo Karing, Kalle Tikas, Karl Saks
juunis festivalil Baltic Bubble Klaipedas
25.04 Tartu Uues Teatris (Lai 37, Tartu)
26.04 TÜ VKA mustas saalis (Posti 2, Viljandi)
9.04, 10.04 Kanuti Gildi SAALis
26.02, 28.02, 1.03, 2.03, 9.04, 10.04 Kanuti Gildi SAALis

VÕLUVÄRK” Helen Reitsnik, Kärt Tõnisson, Tiina Mölder, Triin Lilleorg
12.04 Iloni Imedemaal Haapsalu festivalil Uus tants lasteprogrammis
20.03 Kallikalli lasteaias, Tallinn

2012
"Zuga teab tõde" Helen Reitsnik, Kaja Kann, Tiina Mölder, Jarmo Karing, Kalle Tikas, Karl Saks
30.10 showing Kanuti Gildi SAALis
10.02 showing Kanuti Gildi SAALis

VÕLUVÄRK” Helen Reitsnik, Kärt Tõnisson, Tiina Mölder, Triin Lilleorg  
19.10 "Rakvere Teater esitleb" Rakvere Teatri väike saal
08.09 Draama festival Athena keskuse pööningusaalis, Tartu
02.09 Uue Maailma Tänavafestivalil
30.04 lasteaias Väike Päike
12.04 RAM Veskimöldre Lasteaed, Tallinn

“Kohe näha et vanad sõbrad” Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Kaja Kann, Jarmo Karing, Kalle Tikas.
6.05 Saksamaal Dresdenis szene Baltikum festivalil
http://www.societaetstheater.de/Festivals/szeneBALTIKUM.html

“Metsaga vastamisi” Helen Reitsnik, Tiina Mölder
17.,18.05 "Metsaga vastamisi" Santa Cruzis Californias

“Zuga zuug zuh-zuh-zuh” Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Triin Lilleorg, Kärt Tõnisson
19.01 Kallikalli lasteaias, Tallinn

2011

“Kohe näha et vanad sõbrad” Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Kaja Kann, Jarmo Karing, Kalle Tikas.
17.01. TÜ VKA must saal, Viljandi
19., 20.01. Kanuti Gildi SAALis
8., 9.04. Festivalil UUS TANTS, Haapsalu Kultuurikeskuses
22.08. AugustiTantsuFestivalil, Tallinn
7., 8.09 Festivali DRAAMA 2011 põhiprogrammis Tartus, Genialistide Klubis
22.11. Võru kultuurimajas Kannel
23.11 “Rakvere Teater esitleb” programmis, Rakveres
17.12. IGAUNU BALZAMS II festival, Gertrudes iealas teatris, Riia

VÕLUVÄRK” - esietendus 8. oktoobril kell 11 Kanuti Gildi SAALis
tantsuetendus 4 - 7aastastele lastele. Helen Reitsnik, Kärt Tõnisson, Tiina Mölder, Triin Lilleorg
8., 15., 22., 29.10 Kanuti Gildi Stuudios, Tallinn
12.11 Novembri tantsufestival, Pärnu kunstide maja ärklisaal, Pärnu
29.11 Viljandi huvikool
3., 6., 7., 10.12 Kanuti Gildi Stuudios, Tallinn

8.12 Viljandi Huvikoolis, Viljandi

11.12 Tatu Uues Teatris, Tartu


2010

“Kohe näha et vanad sõbrad” Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Kaja Kann, Jarmo Karing, Kalle Tikas.
15.,16.,17. nov. 2010 Kanuti Gildi SAALis.

“Zuga zuug zuh-zuh-zuh” Etendus väikestele lastele. Tants ja mäng: Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Triin Lilleorg, Kärt Tõnisson
06., 13., 20., 03 Kanuti Gildi Stuudio, Tallinn
12.03 Teatri Kodu, Tartu
13.03 Kanuti Gildi Stuudio, Tallinn
31.05  NB Festival 2011, Teater NO99 kohvik, Tallinn
09.05 festival UUS TANTS 10, Iloni Imedemaa, Haapsalu
12.05 Maarja Kool, Tartu
31.05 Kultuurikeskus Kaja, Tallinn
05., 06.08  Draama festival, Teatri Kodu, Tartu
06., 13., 20.11 Kanuti Gildi Stuudios

2009

“Zuga zuug zuh-zuh-zuh” Etendus väikestele lastele
Tants ja mäng: Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Triin Lilleorg, Kärt Tõnisson
10., 17., 24., 31.10 Kanuti Gildi Stuudios
10.11 Kanuti Gildi Stuudios, Tallinn
11.11 Männimäe lasteaed, Viljandi
11.11 Huvikeskus, Viljandi
28.11 SAAL[ätt]Tartu, Tartu

2008

ZUGA IDA VIRUMAA NOORTEPROJEKT ZUGA ja Ida-Virumaa noorte koostöös valminud etendused
16.06 Iisakul perfunks Ostukeskuse ees ja sees.
12. 08 13.00 ja 15.00 Narvas uue purskkaevu juures kultuurimaja "Rugodiv" kõrval,
29. 08 15.00 Avinurme bussipeatuses,
6. 09 21.00 ja 7. septembril kell 15.00 Jõhvi keskväljakul, Jõhvi
22. 09 10.00, 11.00, 12.00 Aseris Kesktänav 12 majas, Aseri
17.11 Pärnu teatris ENDLA Projekti presentatsioon NB! Festivalil, Pärnus
19.12 Kanuti Gildi SAALIS projekti presentatsioon etenduse vormis, Tallinn

“Mõte Aadamast ei olnudki nii” Lavastus Jarmo Karing. Esitus Christian Veske

“ZUGA – lastekas” esietendus 14.11.2004.Lavastus-tants-idee; Tiina Mölder, Kaja Kann, Helen Reitsnik, Mairika Plakso
06.04 Stutgardis, Saksamaa
29.03 Karlsruhe uue meedia keskus, Saksamaa
13., 14., 26., 29.02 Kanuti Gildi SAALis, Tallinn

2007

“There are Laika dogs living in Estonia” esietendus 12.aprill 2005 Kortrijk
Lavastus ja esitus Kaja Kann, originaal muusika Kalle Tikas
11.04 2007  Viljandi Black Box
17.05 2007 Leeds / Yourshire Dance festival / Inglismaa

“ZUGA – lastekas” esietendus 14.11.2004.Lavastus-tants-idee; Tiina Mölder, Kaja Kann, Helen Reitsnik, Mairika Plakso
20., 21. 11 Genialistide klubi, Tartu

2006

„Naine ja Hunt“ esietendus 26.veebruar 2006.
Idee: Tiina Mölder, Kaja Kann, Bush Hartshorn
26., 27., 28.02 Kanuti Gildi SAAL, Tallinn
2.03 Viljandi Kultuuriakadeemia Black Box, Viljandi
17.05 2007 festival “uus tants” / Tallinn
30.05 Iguanas Balsams /Riia/Läti
6.09 Eestri omatatri festival DRAAMA Vanemuine, Tartu

“There are Laika dogs living in Estonia” esietendus 12.aprill 2005 Kortrijk
Lavastus ja esitus Kaja Kann, originaal muusika Kalle Tikas
10.,11.05 2006 Imagetanz Viin/Austra
29.05 Iguanas Balsams Riia/Läti
13.08  AugustiTantsu Festival / Tallinn

“3006- must. Osa 2” Lavstus Jarmo Karing Tants Raido Mägi.

Koostöö “Hortus Musicusega”
24.märts kell 23:00  Katariina Kirik / HORTUS MUSICUS & united dancers of ZUGA
Esiettekanded Andres Mustoneni juhatamisel:
Galina Grigorjeva (b. 1962) – "White prelude (Imitating monsieur Couperin)"
Timo Steiner (b. 1976) – "Hymn"
Tatjana Kozlova (b. 1977) – "Moving nowhere"
Erkki-Sven Tüür (b. 1959) – "Psalmody"

“ZUGA – lastekas” esietendus 14.11.2004.Lavastus-tants-idee; Tiina Mölder, Kaja Kann, Helen Reitsnik, Mairika Plakso
16.05 Laste ja noorte teatri festival DRAAMAKE, Tallinn
23.01 Kanuti Gildi STUUDIO, Tallinn

2005

“There are Laika dogs living in Estonia” esietendus 12.aprill 2005 Kortrijk
Lavastus ja esitus Kaja Kann, originaal muusika Kalle Tikas
  1. ja 13.04 festival ATTAC / Kortrijk / Belgija.
  2. 19.08 Kultuuritehase festival, Tallinn

17. 18.11.  Kanuti Gildi SAAL, Tallinn


“Näoga maa poole” Soolo Tiina Mölder

“Väikesed asjad” Soolo Mairika Plakso


ZUGA “Müüt ja tegelikus”
Erinevates soolodest moodustaud etendus. Mairika Plakso, Tiina Mölder, Kaja Kann.
5. 7. 8. 11. mail Kanuti Gildi SAALis, Tallinn
15. ja 16.04 SPRINGDANCE / Utrecht
11.05 Kanuti Gildi SAAL / ZUGA SPETSIAAL
12.05 Kanuti Gildi SAAL / ZUGA SPETSIAAL
13.14.08 Kanuti Gildi SAAL, Tallinn

“ZUGA – lastekas” esietendus 14.11.2004.Lavastus-tants-idee; Tiina Mölder, Kaja Kann, Helen Reitsnik, Mairika Plakso
4. 11. 18.12. Kanuti Gildi STUUDIO, Tallinn
11.06 Nürnberg, Saksamaa
26.05. Pirita lasteaed NABA, Tallinn
29.01. Noorte Huvikeskus, Viljandi

2004

“ZUGA – lastekas” esietendus 14.11.2004.Lavastus-tants-idee; Tiina Mölder, Kaja Kann, Helen Reitsnik, Mairika Plakso
Kanuti Gildi STUUDIO 19.12.2004.
Kanuti Gildi STUUDIO 12.12.2004.
Kanuti Gildi STUUDIO 5.12.2004.
Kanuti Gildi STUUDIO 28.11.2004.
Kanuti Gildi STUUDIO 21.11.2004.
Kanuti Gildi STUUDIO 14.11.2004.

“ZUGA teeb suure linna” esietendub 1. märtsil 2004 lavastus: Kaja Kann
Nürnberg/Saksamaa 12.juuni 2005.
„Endla“ KÜÜNis (Pärnu) – 30. jaan. 2005
„Ugala“ väikeses saalis (Viljandi) – 28. jaan 2005
Tanzfestival Megaherz, Pumpenhaus, Münster /Saksamaa - 12.09. 2004
TANZtheater INTERNATIONAL, Braunschweig /Saksmaa  - 10.09. 2004  
Kanuti Gildi SAAL festival  “dance@tack” 23.10. - 2004
Kanuti Gildi SAAL – 13., 14., 15. mail 2004
festivalil “UUS TANTS” Kanuti Gildi SAAL– 26. märtsil 2004
Kanuti Gildi SAAL (Tallinn, Estonia) – 1., 7., 8., 9., 10., 11. märtsil 2004
Kanuti Gildi SAAL (Tallinn) – 9., 10., 11. veebr. 2005

2003

loeng-etendus “Sissejuhatus moderntantsu” esietendus  2003. a. Haljalas. Lavastus ja esitus: Tiina Mölder, Helen Reitsnik, Kaja Kann

Haljala Kultuurikeskus – 2003
Tallinna Rahvusvaheline Kool – 2003
Astangu Rehabiliteerimise Keskus – 2003
Ristiku Põhikool (2 etendust) – oktoober 2003
Tallinna Reaalkool (2 etendust) – jaanuar  2004
Muuga kool – veebruar 2004
Laiuse kool – veebruar 2004
Alu kool – veebruar 2004
Kalamaja Põhikool – veebruar 2004
Jõhvi Gümnaasium – veebruar 2004
Toila kool – veebruar 2004
Tabasalu kool 2004
Paldiski kool 2004
Palade kool 2004
Emmaste põhikool 2004
Kärdla kool 2004
Käina kool 2004
Simuna põhikool 2004
Rakvre algkool 2004
Keila Algkool 2004
Lihula Gümnaasium 2004
Libatse algkool 2004
Kaelase kool 2004
Are kool 2004
Tõstamaa keskkool  2004

“Maja Jaama uulitsas”  esietendus Tartu Teatrilaboris detsembris 2002.
lavastus: Tiina Mölder
Tartu Teatrilaboris (Tartu) – 8 etendust detsembris 2002
Von Krahli Teatris (Tallinn) – 4 etendust juunis 2003
festivalil “DRAAMA” Tartu Teatrilaboris (Tartu) – septembris 2003

2002

“Walking home solo” esietendus 26. märtsil 2002
lavastus ja esitus: Kaja Kann, Tiina Mölder, Jarmo Karing

Kanuti Gildi SAALis (Tallinn) – 3 etendust  aprillis 2002
Kanuti Gildi SAALis – 3 etendust mais 2002
Rakvere Teatri Black Boxis (Rakvere) – 2002
Tartu Teatrilaboris (Tartu, Estonia) – mai 2002
festivalil “UUS TANTS”  Kanuti Gildi SAALis –  märts 2003
festivalil “NOOR TANTS” (Viljandi) – mai 2003
Kuressaare Linnateatris (Kuressaare) – märts 2003
Haapsalu Kultuurikeskuses (Haapsalu) – märts 2003
festivalil “Central Station” Sushi Teatris (San Diego, USA) – detsember 03
festivalil “Central Station” Dance Space Project (New York, USA) – detsember
festivalil “SPRINGDANCE” (Utrecht, Holland) – 13. aprillil 2004
festivalil “LONKS” (Haapsalu) – 23. aprillil 2004
festivalil “Group Dynamics” (Zagreb, Horvaatia) – 6. mail 2004
festival Baltoscandal (Rakvere) - 18. juunil 2004
Junge Hunde, Yorkshire Dance (Leeds, Inglismaa) - 29. okt. 2004
Tartu Teatrilaboris (Tartu) – 8 etendust detsembris 2002
Von Krahli Teatris (Tallinn) – 4 etendust juunis 2003
Festivalil “DRAAMA” Tartu Teatrilaboris (Tartu)–sept.  2003
Tartu Teatrilaboris (Tartu) –  8 etendust kevadel 2001
Von Krahli Teatris (Tallinn) – 2001

2001

"1973 ehk võrrand kolme muutuja ja ühe puudujaga"
esietendus 1. aprillil 2001 Mustpeade Maja pööningul Tallinnas.
lavastus: Tiina Mölder

Mustpeade Majas (Tallinn) – 6 etendust aprillis 2001
Tartu Teatrilaboris (Tartu) – 2001
festivalil “Open Look 200” (St. Petersburg, Venemaa) – juuli, 2001
Stuudiotantsu festivalil (Pärnu) – suvi 2001
Festivalil “Evolutsioon `02” (Tallinn) – 2002

"1=3"
esietendus märtsis 2001 Tartu Teatrilaboris.
lavastus: Jarmo Karing

Tartu Teatrilaboris (Tartu) –  8 etendust kevadel 2001
Von Krahli Teatris (Tallinn) – 2001

2000

"Open"
lavastus: Jarmo Karing

PBP-l Von Krahli Teatris (Tallinn) – 2000
festivalil “Uus tants 4” (Tallinn) - 2000
Tudengipäevad (Tartu) – 2000
festivalil “Manöver” (Leipzig, Saksamaa) – 2001
festivalil “Evolutsioon `02” (Tallinn) – 2002
Kanuti Gildi SAALis (Tallinn) –  November 2003
festivalil “Central Station” Sushi Teatris (San Diego, USA) – detsember 2003
festivalil “Central Station” Dance Space Project (New York, USA) – detsember 2003

"Lill" (2000) (kohaspetsiifiline etendus)
lavastus: Jarmo Karing
Šnelli pargis (Tallinn) – 2000
festivalil “Noor tants” Ugala pargis (Viljandi)

"D&B" grupitöö (klubides esitamiseks)
“MUTANT DISCOl” Von Krahli Teatris (Tallinn) – 2000

1999

"Käijad" grupitöö (kohaspetsiifiline etendus)
Balti-Jaamas (Tallinn) – 1999
Raekoja platsil – Tallinna Vanalinna Päevadel – 1999 & 2000
Gdanski trammides ja sildadel – festivalil “Baltic Dance University” (Gdansk, Poola) – august, 1999
Jekaterinburgi Noorsooteatri fuajees – festivalil “Tanzplantaziya” (Jekaterinburg, Venemaa) – detsember, 1999
KOOLITANTSu lõpetamisel Tallinna Draamateatris (Tallinn) – 2000
Tartu tänavatel – TARZAN festivalil (Tartu) – 2000
Tänavatel, parkides ja sildadel EXPOl 2000 (Hannover, Saksamaa) – 9 etendust septembris 2000
Malmö tänavatel – SALTO! festivalil (Malmö, Rootsi) – oktoober, 2000
Stockholmi tänavatel (Stockholm, Rootsi) – oktoober, 2000
Eesti Kultuurkapitali aastaauhindade jagamise tseremoonial (Tallinn) – 2001
Day of the … (Tartu) – mai, 2003

"Linamäng" lavastus: Tiina Mölder

festivalil “Uus tants 3” Von Krahli Teatris (Tallinn) – 1999
festivalil “Dionysia” Tartu Lasteteatris (Tartu) – mai, 1999
festivalil “Baltic Dance University” (Gdansk, Poola) – august, 1999
festivalil “Eurodanse” (Iasi, Rumeenia) – oktoober, 1999
festivalil “Evolutsioon'00” (Tallinn) – 2000
Viljandi Kultuurikolledži black boxis (Viljandi) – 2000
festivalil “Valge daam” (Haapsalu) – 2000
SALTO! festivalil (Malmö, Rootsi) – 2000

1998

"X-Generation" (1998)
lavastus: Jarmo Karing

PBP-l Von Krahli Teatris (Tallinn) – detsember, 1998
festivalil “Uus tants 3” Von Krahli Teatris (Tallinn) – 1999
festivalil “Dionysia” Tartu Lasteteatris (Tartu) – mai, 1999
festivalil “New Baltic Dance” (Vilnius, Leedu) – 1999
festivalil “Baltic Dance University” (Gdansk, Poola) – august, 1999
festivalil “Eurodanse” (Iasi, Rumeenia) – oktoober, 1999
festivalil “Tanzplantaziya” (Jekaterinburg, Venemaa) – detsember, 1999
festivalil “Evolutsioon'00” (Tallinn) – 2000
Viljandi Kultuurikolledži black boxis (Viljandi) – 2000
festivalil “Valge daam” (Haapsalu) – 2000
SALTO! festivalil (Malmö, Rootsi) – 2000


Comments